Przejdź do kolejnej wersji strony

Nasza oferta / Blachodachówki / Ruukki

Jakość, która przetrwa próbę czasu.

Dachy Ruuki cechuje fińska jakość. Jeśli zamierzasz remontować swój dom lub budować nowy, nasza bogata oferta pokryć dachowych gwarantuje, że znajdziesz dla siebie atrakcyjne, trwałe i łatwe w utrzymaniu rozwiązanie. A gdy dodasz do niego nasze systemy rynnowe i produkty bezpieczeństwa dachowego, otrzymasz pakiet wyróżniający się dobrym stylem i wysoką funkcjonalnością aż do najdrobniejszego szczegółu.

Wybierając Ruuki, wybierasz pięknie wyglądający dach, którym cieszył się będziesz przez następne dziesięciolecia. Kluczową zaletą naszego rozwiązania są unikalne powłoki Pural i Purex. Nadają powierzchni nieporównywalną trwałość, zabezpieczając je skutecznie przed korozją wywołaną wilgocią i stopniową utratą koloru na skutek działania promieniowania słonecznego.

Powłoki Pural i Purex doskonale podkreślają wiedzę i dorobek Ruuki w zakresie dachów ze stali. Dostępne są w szerokiej palecie kolorów z najbardziej zaawansowanymi technologicznie gatunkami stali.

Dach z blachy nigdy nie wychodzi z mody.

Stal to wybór ponadczasowy. Jej zastosowanie ma długą tradycję, a wygląd i właściwości czynią ją najnowocześniejszym materiałem dachowym. Dachy stalowe Ruuki znane są z doskonałego połączenia formy z funkcją, co jest cechą charakterystyczną skandynawskiego wzornictwa. Dzięki temu są praktyczne i piękne, a przy tym łatwe w utrzymaniu. Takie dachy są również lekkie, dzięki czemu są idealnym materiałem w przypadku renowacji.

Wybór, który ułatwia życie

Stalowe dachy Ruuki są szczelne, lekkie i trwałe. Dzięki swojemu wzornictwu i zastosowanym materiałom są również łatwie w utrzymaniu.