Przejdź do kolejnej wersji strony

Nasza oferta / Okna dachowe / Fakro
FTP-V U3, L3, U5 Profi

FTP-V U3 - okno drewniane z nawiewnikiem V40P

FTP-V U5 - okno drewniane z nawiewnikiem V40P i szybą superenergooszczędną
 

 • wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo i dwukrotnie malowanego lakierem akrylowym;
   
 • system wzmocnienia konstrukcji okna topSafe;
   
 • klamka Elegant umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie;
   
 • montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90° wraz z kołnierzem uszczelniającym,
   
 • wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego,
   
 • 10 lat gwarancji.

 
Okna FTP-V U3 i FTP-V U5 to bogato wyposażone okna obrotowe. Drewno lakierowane jest dwukrotnie, posiada potrójny system uszczelnienia, oraz automatyczny nawiewnik V40P. Nowy nawiewnik V40P zapewnia optymalną ilość powietrza w pomieszczeniu przy szczelnie zamknietym oknie. W łatwy sposób można do niego dodatkowo zamontować nawiewnik higrosterowany. Ze względu na umieszczenie nawiewnika w górnej części ościeżnicy, okna FAKRO posiadają do 6 % większą powierzchnię przeszklenia, w porównaniu z innymi oknami dachowymi o podobnych rozmiarach co pozwala na lepsze doświetlenie wnętrza.

Zawias umieszczony w połowie wysokości okna, umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej. Skrzydło można również obracać wokół osi o 180° i zablokować je zasuwką ryglującą, co pozwala na wygodne i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby okna. Okna obrotowe obsługiwane są za pomocą klamki z dwustopniowym mikrouchyleniem, umieszczonej w dolnej części skrzydła.

Okno FTP-V U5 posiada szybę superenergooszczędną i polecane jest do budynków, w których szczególny nacisk położony jest na oszczędność energii cieplnej.
 


 

Więcej informacji na stronie producenta >>