Przejdź do kolejnej wersji strony

Nasza oferta / Okna dachowe / Velux

VELUX jest globalną firmą, której głównym celem jest dostarczanie światła i świeżego powietrza do pomieszczeń pod dachem. Dewiza firmy głosi, że "Gdzie jest światło, tam jest życie".

Patrząc w przeszłość widzimy, że ta wizja stanowi centralny filar, na którym opiera się rozwój naszej firmy na przestrzeni lat. Stąd właśnie pochodzi nacisk, który kładziemy na jakość, innowacyjność oraz stałe doskonalenie naszych produktów. Wszystkie te elementy do dziś leżą u podstaw naszej działalności.

Dbałość o podnoszenie jakości życia oznacza stałą troskę o jakość produktów. Podnoszenie jakości wymaga zrozumienia potrzeb klientów, szczegółowego testowania produktów oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Wiele wysiłku poświęcamy na testy i kontrolę jakości, aby mieć pewność, że nasze produkty spełniają najostrzejsze normy. Aby upewnić się, że okna połaciowe będą trwałe, poddajemy je serii rygorystycznych testów w laboratoriach i naturalnych warunkach ich użytkowania, które tylko niewiel okien może wytrzymać.

Te testy dają pewność, że nasze produkty mogą być sprzedawane w każdych warunkach klimatycznych - bez względu na to gdzie na świecie zostaną zamontowane.