Przejdź do kolejnej wersji strony

Nasza oferta / Folie dachowe / Foliarex

Foliarex Sp. z o.o. to 20-letnie doświadczenie w produkcji folii opakowaniowych, budowlanych i ogrodniczych. Elastycznie reagując na zmieniające się potrzeby rynku wciąż poszerzamy asortyment naszych produktów, oferując je klientom z nowych branź. Niezmienna pozostaje ich JAKOŚĆ, potwierdzona certyfikatem ISO.

Firma, założona w 1990 roku w Poznaniu przez pierwsze lata swojej działalności specjalizowała się w produkcji folii opakowaniowych. O jej dynamicznym rozwoju świadczyć może oferowany Państwu obecnie szeroki asortyment folii budowlanych dla rolnictwa i ogrodnictwa, opakowaniowych, tworzyw sztucznych i regranulatów. Cieszą się one od lat niesłabnącą popularnością, dzięki najwyższej jakości i konkurencyjnym cenom. Trzy zakłady produkcyjne Foliarex zlokalizowane w Drożdźycach, Stęszewie i Słubicach posiadają łączne moce produkcyjne rzędu dziesiątków tysięcy ton przetworzonego polietylenu rocznie. Dzisiejszą pozycję lidera firma zawdzięcza swej innowacyjności i elastyczności, szybkości reagowania na sygnały z rynku oraz zaangażowaniu pracowników, którzy każdego dnia udoskonalają jakość naszych produktów, by spełniały Państwa oczekiwania.

Wypracowana przez lata pozycja lidera w branży nie pozwala nam spocząć na laurach. Wciąż poszerzamy asortymeny i każdego dnia udoskonalamy parametry naszych produktów, by jeszcze lepiej dopasowywały się do potrzeb klientów.

W drugiej połowie 2010 roku dzięki uruchomieniu kolejnej nowoczesnej linii do produkcji membran, znacznie zwiększymy nasz potencjał i zaproponujemy Państwu nowe produkty o wyjątkowej jakości.

Oferta Foliarex to także doceniane od wielu lat geomembrany i geotkaniny - produkty o szerokim zastosowaniu m.in. w budownictwie drogowym, kolejowym i inwestycjach komunalnych.