Przejdź do kolejnej wersji strony

Nasza oferta / Kominki wentylacyjne / Klober
Venduct DN125

Venduct® kominek wentylacyjny regulowany z odpływem kondensatu DN 125

Klöber Venduct® to aerodynamiczny, wysokiej wydajności kominek wentylacyjny stosowany zarówno do grawitacyjnych, jak również wymuszonych systemów wentylacyjnych (np. kuchennych, sanitarnych). Optymalna geometria kominka zapewnia niezakłóconą wentylację, a specjalnie ukształtowana rynna odprowadza skropliny (kondensat) na pokrycie dachowe, zabezpieczając tym samym przed ewentualnymi szkodami wynikającymi z nadmiernych ilości wilgoci w przewodach wentylacyjnych. Kominek wentylacyjny Venduct DN 125 współpracuje tylko z uniwersalną płytą podstawową DN 125.

Możliwość regulacji kąta nachylenia - kominek wentylacyjny Venduct® można stosować na dachach spadzistych o nachyleniu od 20º do 50º.

Wskazówki bezpieczeństwa:

Zimą przy niekorzystnej pogodzie, z powodu wycieku skroplin z kondensatu może dochodzić do oblodzenia na pokrywie, na rurze i/albo na płycie podstawowej. W celu uniknięcia niekontrolowanych obsunięć polecamy zamontowanie odpowiednich zabezpieczeń, takich jak płotki przeciwśniegowe, belki, rury lub śniegołapy.

Więcej informacji na stronie producenta >>