Przejdź do kolejnej wersji strony

Nasza oferta / Rynny / Galeco

Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny dla firmy kształt rynny, której brzegi wywięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Należy wspomnieć o dużej wytrzymałości naszych produktów na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozle, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej.

GALECO oferuje systemy orynnowania o różnorodnych profilach, rozmiarach i kolorach. Każdy, kto planuje zakup rynien i tutaj trafił z pewnością znajdzie produt, który zaspokoi jego potrzeby. GALECO udziela na nie dodatkową pisemną 10 letnią gwarancję producenta. Systemy odznaczają się dużą szczelnością - łączniki rynien są specjalnie zaprojektowane tak, aby kompensować zmiant długości rynien spowodowane liniową rozszerzalnością cieplną.

Główną specjalizacją firmy GALECO są systemy rynnowe cieszące się na rynku dużą popularnością. Systemy Galeco charakteryzują się wewnętrznym wywinięciem rynny co zapobiega przelewaniu się wody nawet podczas obfitych opadów. Firma wychodząć naprzeciw oczekiwaniom klienta oferuje systemy rynnowe wykonanez z PVC i STALI. Orynnowanie Galeco dostępne jest w różnorodnych rozmiarach i kolorach. Galeco udziela na nie dodatkowo pisemną 10 letnią gwarancję producenta. Każdy, kto planuje zakup rynien i trafi tutaj z pewnościa znajdzie produkt, który zaspokoi jego potrzeby.

Galeco PVC

System Galeco PVC wykonany jest z polichlorku winylu. Wysoka jakość użytego tworzywa, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie, zgniatanie i 100% odporności na korozję wpływa na długoletnią funkcjonalność systemu.

Galeco STAL

Galeco Stal to system wykonany z najlepszej jakości stali powlekanej. Zabezpieczony jest czterema warstwami ochronnymi: cynkiem, warstwą pasywacyjną, podkładem oraz powłoką organiczną.