Przejdź do kolejnej wersji strony

Nasza oferta / Rynny / Marley

Dlaczego rynny Marley?

Przedstawiamy najważniejsze zalety Rynien Marley:

Od wielu lat jesteśmy nagrodzeni tytułem Budowlanej Marki Roku na podstawie niezależnych badań przeprowadzonych przez firmę ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Także w tym roku wyróżniono firmę Marley Polska Sp. z o.o. 1 miejscem w kategorii systemy rynnowe. Dystrybutorzy, firmy dekarskie oraz nasi klienci uznali nasze systemy rynnowe jako te najlepsze spośród oferowanych na rynku. Gwarantujemy wieloletnią dostępność naszych systemów rynnowych oraz ich zamienników dzięki czemu w przypadku braku lub uszkodzeń naszych poszczególnyh elementów składowych systemów - klienci mogą liczyć zawsze na wymienniki.

Proponujemy 10 lat gwarancji na systemy rynnowe z PVC i 50 lat gwarancji na systemy z aluminium. Swoją wysoką jakość rynny Marley zawdzięczają długoletniej tradycji w produkcji. Marley jako pierwszy w latach 50-tych ubiegłego stulecia wyprodukował w Anglii sztywną rynnę PCV. Przynależność do grupy Aliaxis odzwierciedla wiedzę i największe doświadczenie we wprowadzaniu nowych technologii. Stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu podchodząc indywidualnie do nielicznych reklamacji.

Systemy rynnowe z PCV

Najważniejszym zadaniem właściwie dobranego systemu rynnowego jest zapewnienie prawidłowego i całkowitego odbioru wody z dachu budynków. W ofercie firmy Marley znajdują się rynny małych rozmiarów przeznaczone na małe budynki, rynny średnich rozmiarów nadające się na większość budynków mieszkalnych oraz rynny o dużej szerokości odpowiednie na bardzo duże dachy np. na hale przemysłowe.

Rynny aluminiowe

Materiałem użytym do produkcji rynien i rur Marley Alutec jest ciągnione aluminium o grubości 1,5mm. Aluminium jest metalem lekkim, waży około 65% mniej niż popularna w budownictwie stal. Przewidywalny okres bezusterkowej eksploatacji ryrnien Alutec jest znacznie dłuższy od innych metalowych rozwiązań dostępnych na rynku.