Bardzo ważnym momentem w budowie domu jest dobór odpowiedniego pokrycia dachowego. Kierując się wieloletnim doświadczeniem zdobytym w dziedzinie montażu pokryć dachowych pomagamy naszym Klientom dokonać właściwego wyboru.

Możliwość negocjowania pozwala na uzyskanie bardzo atrakcyjnych cen. Dla naszych Klientów wykonujemy nieodpłatny kosztorys, dokonujemy obmiaru dachu z natury oraz służymy fachowym doradztwem. Towary zakupione w naszej firmie dostarczymy na nasz koszt bezpośrednio na plac budowy.

WaszDach Żmijewski i syn jest bezpośrednim przedstawicielem producentów lub importerem wszystkich towarów znajdujących się w naszej ofercie. Kupując u nas omijacie Państwo zbędną sieć pośredników, otrzymując tym samym towary najwyższej jakości za najniższą cenę.

Współpracujący z nami producenci oferują wyroby, które odpowiadają polskim i europejskim normom oraz udzielają na nie wieloletnich gwarancji. Specjalizujemy się w branży budowlanej - pokryciach dachowych.Historia firmy

W maju 1989 roku powstała firma Blacharstwo Budowlane Żmijewski Marek. Od samego początku firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu pokryć dachowych.

W maju 2003 roku firma poszerza profil działalności o sprzedaż pokryć dachowych zmieniając przy tym nazwę na WaszDach Żmijewski i syn.

Wieloletnie doświadczenie w montażu pokryć dachowych pomogło nam wybrać do oferty produkty o najwyższej jakości i związać się tylko z tymi producentami, którzy przykładają najwięcej starań aby dostarczane przez nich materiały zaspokajały coraz większe oczekiwania Klientów.

Nasi partnerzy handlowi